Facebook Üye Ol

Prodown.org’a facebook ile 10 saniyede ücretsiz üye olabilirsiniz.

İstatistikler

  • Toplam Program: 215
  • Toplam Kategori: 32
  • Toplam Üye: 309
  • Toplam Yorum: 360
  • Toplam Arama: 1381
  • Toplam İndirme: 224535
Google play prodown.org
ios prodown.org
android prodown.org
microsoft prodown.org
Linux prodown.org
Web prodown.org

Blade 9 MMORPG Beğen

Blade 9 MMORPG PROGRAMI İNDİR

Program Dil: Türkce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 971Mb
Üretici Firma: ArkArena
Lisans: Ücretsiz
SELKA Yazılım Bilişim A.Ş., ArkArena markasının oyunları arasına katılacak olan ücretsiz ve online Türkçe MMORPG oyunu Blade 9 için MoreFunPlay ile anlaşmaya vardı. Resmi anlaşması imzalanan ve çok kısa bir süre içinde oyuncuların karşısına çıkacak Blade 9, tamamı ile Türkçe olarak ArkArena’nın oyuncularla buluşturduğu yeni oyunu olacak.

Piyasadaki farklı oyunlarıyla da geniş bir oyuncu kitlesine ulaşan yapımcı firma MoreFunPlay’e ait olan Blade 9’un Türkiye’de yayın hayatına girmesini sağlayacak olan ArkArena, tamamen Türkçe ve ücretsiz bu yeni MMO’su ile oyuncularına sıradışı bir deneyimin kapılarını açacak.

Efsanelerde Tanrılara ait olduğu söylenen 9 silah, onlara sahip olacak kişiye sonsuz bir güç sağlayacak. Herkes bu kayıp 9 silahın arzusuyla kavrulurken bu topraklardaki krallıklar ve diğer güçler bunu başarabilmek için arayışlarını sürdürüyor. İşte bu düzeni bozulmuş ve tehlikeli dünya Blade 9 oyuncularına büyülü bir dünya vaad ediyor!

Dokuz farklı sınıfı, detaylı eşya geliştirme sistemi, meslekleri, çeşitli ve rekabetçi PvP sisteminin yanı sıra, zindanları ve uçsuz bucaksız alanlardaki vahşi dünyada oyuncularını maceradan maceraya koşturacak PvE içeriği ile Blade 9 Türk MMO piyasasında farklı bir yer edinecek. Kendine özgü Silah Ruhu sistemi, Kanat Sistemi, Çakra Sistemi, Lonca Savaşları, bot sistemi, günlük görevleri, farklı başarımları ve özel bonuslu ünvan sistemleri ile Blade 9 eşine rastlanmayan ve çok özel deneyimi oyuncularına sunmaya hazırlanıyor.

Tamamen Türkçe olarak oyunculara sunulacak olan Blade 9, yakın zamanda başlayacağı Stres test dönemi ile de hem oyunculara kapılarını açacak hem de hızlı bir başlangıç öncesinde hazırlık sürecine girecek. Türkiye’de en yaygın ve sevilen oyun türlerinden olan MMORPG türünde farklı bir tecrübeyi yaşama fırsatı sunacak olan Blade 9 kısa bir süre içerisinde türün meraklılarını bu büyülü dünyaya davet edecek.

Oyunculara kaliteli bir hizmet ve keyifli bir dünya sunmak adına çalışmalarına tüm gücüyle devam eden ArkArena oyun gamını genişletmeye devam edecek. Blade 9’da da eksiksiz ve üstün bir hizmeti sunabilmek adına çalışmalarımızı büyük bir hızlı sürdürüyor ve bu yeni macerada sizleri de aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz!

Gelişmeleri forum üzerinden veya Blade 9 Türkiye Facebook fan sayfasından takip edebilirsiniz.

Program Resimleri

Blade 9 MMORPG Resim #1

Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

Tango indir

Tango Online Chat

Yandex Tarayıcı

CamWow Retro

Fotoğraf Düzenle

Yandex Tarayıcı

Retrica

Fotoğraflarınızı Düzenleyin