ProDown | Blog

Flickr, Skype ve İnstagram Üye Olmak İstiyorum

2005 yılında Yahoo tarafından alındıktan sonra kat kat hızlanan ve bloggerların fotoğraf deposu olarak kullandıkları Flickr, iOS, Android, PlayStation Vita ve Windows Phone 7  ile uyumlu uygulamalara sahip olup cep telefonunuzdan rahatlıkla fotoğraflarınızı paylaşabilirsiniz. Eğer siz de Flickr üye olmak istiyorum diyorsanız buyurun, eğlence dünyasına hoş geldiniz. Çektiğiniz birbirinden güzel fotoğrafları binlerce kişiyle paylaşmak isteyen ve Flickr üye olmak istiyorum diyenlerdenseniz kolayca üye olabilirsiniz.

 

Skype dünyanın her yayındaki tanıdıklarımızla sevdiklerimizle bilgisayar üzerinde ücretsiz görüşme imkanı sağlayan ve kullanıcılarının yüzyılın icadı olarak niteledikleri mükemmel bir oluşum. Türkiye’deki birinin Antartika’daki biriyle bile kolayca hem sesli hem görüntülü görüşmesini sağlayan Skype üye olmak istiyorum diyorsanız tebrikler, en akıllı kararı aldınız. Skype üye olmak istiyorum derken son derece son derece haklısınız. Telefonla araşmak bu kadar pahaliyken Skype en dogru adres!

 

Akıllı cihazlar üzerinden fotoğraf paylaşma imkanı veren İnstagram özellikle filtreli fotoğraf seçeneğiyle günümüz gençlerinin gözdesi ve İnstagram üye olmak istiyorum diyen herkesin haklı sebebi. Siz de İnstagram üye olmak istiyorum diyorsanız, durmayın!

 

Bir Yorum Yazın


iki × 6 =